Białystok 13 lutego 2019

10:00 – Rejestracja uczestników
10:50 – Ks. Eugeniusz Ploch – Przywitanie gości i informacje o konferencji
11:00 – 11:30 – Andrzej Lewek – „Drogę najlepiej widać z góry”
11:30 – 12:00 – Piotr Herman – „Pokaż mi jak rozmawiasz z innymi, a powiem Ci jak Ci na nich zależy” – kilka słów o komunikacji z Klientami, Pracownikami
12:00 – 12:30 – Ks. Przemysław Król – „Powołanie lidera biznesu”
12:30 – 13:00 – Tomasz Laszko – „Wiara, sport i biznes”
13:00 – 14:00 – Przerwa obiadowa / networking
14:00 – 14:30 – Powołani by wielbić – wprowadzenie w sesję popołudniową
14:30 – 14:45 – Michał Snarski – „Idź swoją drogą”
14:45 – 15:10 – Marek Pietrowcew – „Jak zbudować i rozwinąć zwycięski zespół!”
15:10 – 15:40 – Marek Zubrycki – „Gdzie jest mój skarb? Na czym buduję moją tożsamość?”
15:40 – 16:10 – Dariusz i Beata Sikorscy – „Myśl na większą skalę”
16:10 – 16:40 – ks. Radek Rafał
17:00 – Msza Święta w intencji uczestników konferencji

Prelegenci konferencji „Na większą skalę”

Dariusz Sikorski – Prezes Zarządu Crown Consulting sp. z o.o.

Przedsiębiorca, Menadżer, konsultant i trener biznesu, jeden z najlepszych specjalistów w dziedzinie motywacji, charyzmatyczny mówca, coach, doradca środowisk młodzieżowych. W jego szkoleniach i seminariach uczestniczyło kilkadziesiąt tysięcy osób. M.in. współpracował i współpracuje z największymi firmami finansowymi w Europie m.in. AXA, Generali Group, Compensa, Allianz, Aegon, Nordea, Aviva i inni. Szkolił m.in. reprezentację Polski kobiet w siatkówce i reprezentację Polski w biegach przełajowych.

Tytuł wystąpienia. „Myśl na większą skalę”
Poruszane tematy:
– przyjęcie odpowiedzialności w życiu
– wzór sukcesu ( wiara,rodzina,biznes )
– konsekwencja i systematyczność.


Marek Pietrowcew – Prezes EFES sp. z o.o

przedsiębiorca, menadżer sprzedaży, trener biznesu, pasjonat samorozwoju, doradca personalny, mentor, PR – owiec, dziennikarz radiowy, autor programów, reportaży, konferansjer. Doradzał w zakresie wizerunku i komunikacji publicznej wielu politykom, biznesmenom, budował sieci sprzedażowe, stworzył akademię menadżera jednej z najwiekszych sieci sprzedażowych w Polsce. Od 27 lat zaangażowany w dzieło Nowej Ewangelizacji, pasjonat Biblii, mąż i ojciec trójki dzieci.

Tytuł wystąpienia. „Potęga myśli”.
Poruszane tematy:
– pokonywanie barier,
– zmiana myślenia,
– podejmowanie decyzji
– i jak ruszyć z miejsca i realizować najśmielsze plany.


ks. Radosław Rafał MSF

redaktor naczelny: „Posłaniec Świętej Rodziny”.
Opiekun duchowy Fundacji 24/7
Jego pragnieniem i pasją jest to, by wszyscy stali się prawdziwymi czcicielami w Duchu i Prawdzie.


PIOTR HERMAN, DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY

Z wykształcenia inżynier telekomunikacji, absolwent Politechniki Warszawskiej, z zamiłowania specjalista ds. mobilnej telekomunikacji. Jest współtwórcą i członkiem zarządu MATERNA Communications w Polsce. Z firmą związany od 2001 roku. W branży teleinformatycznej działa od blisko 20 lat. W trakcie swojej kariery pracował m.in. w takich firmach, jak: Polska Telefonia Cyfrowa (T-Mobile), Airtel, CT Creative Team (Grupa Elektrim) czy Fincom Poland. Współtworzył projekty związane z usługami poczty głosowej dla operatorów telekomunikacyjnych oraz szeroko pojętymi pakietami usług dodanych. Z jego inicjatywy w Polsce powszechna stała się usługa SMS na telefony stacjonarne. Piotr Herman jest także współtwórcą projektu MobilnaParafia.pl promującego profesjonalną komunikację w środowiskach grup wyznaniowych;

Tytuł wystąpienia. Pokaż mi jak rozmawiasz z innymi, a powiem Ci jak Ci na nich zależy” – kilka słów o komunikacji z Klientami, Pracownikami i …sobą samym.
Podczas 20 minutowej wypowiedzi przypomnę o tym czym jest komunikacja (nadajnik-medium-odbiornik); Powiem o dobrych praktykach „nadawania”, cechach wybranych „mediów” oraz zasadach efektywnego „odbierania”.
Szczególną rolę przypisuję pytaniom- kilka słów na ich temat w kontekście spotkania handlowego, wewnątrz firmy, czy w rodzinie;
W międzyczasie zaproponuję interakcję ze Słuchaczami – poprzez SMS i mechanizm głosowania.


MAREK SNARSKI

Aktor, Wokalista, Białostoczanin. Jeszcze jako student, był twarzą rodzinnego miasta. Jego miłość do śpiewania połaczył z miłością do teatru. Współtworzył spektakle młodzieżowego Teatru Sporadycznego w Białymstoku. Absolwent Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie, Wydziału Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku. Związany ze słynnym Teatrem Groteska w Krakowie. Występował na scenach w całym kraju, brał udział w licznych programach radiowych i telewizyjnych. Jako aktor – lalkarz reprezentował Polskę podczas Expo 2010 w Szanghaju w Chinach. Wystąpił też m.in. podczas Światowych Dni Młodzieży w 2016 roku w Krakowie. Z grupą The 12 Tenors zaśpiewał ponad 200 koncertów w całej Europie.

Tytuł wystąpienia. – „Idź swoją drogą”.


Ks. Eugeniusz Ploch

Bije z niego optymizm, stale traci czas dla innych, szczególnie dla tych owiec zabłąkanych, potrzebujących prawdziwego duchowego wsparcia.
Zaangażowany w liczne dzieła ewangelizacyjne i duszpasterskie. „Przy nim wiele spraw staje się prostszych” – mówią jego współpracownicy.

Ks. Gienek to także wieloletni ojciec duchowny seminarium w Opolu, znany opolski duszpasterz akademicki (przez kilka ostatnich lat prowadził „Resurrexit”) , inicjator i współorganizator Koncertu Uwielbienia, koordynator Odnowy w Duchu Świętym, członek Zespołu Konferencji Episkopatu Polski ds. Nowej Ewangelizacji.

Od listopada 2015 ks.Gienek jest proboszczem parafii Ducha Świętego w Winowie.


ks. dr Przemyslaw Krol SCJ

Ksiądz sercanin, od lat towarzyszy ludziom biznesu poprzez działalność w Duszpasterstwie Przedsiębiorców i Pracodawców „Talent”. W swej pracy naukowej stara się poznać zawiłości moralne podatków.

Tytuł wystąpienia. „Powołanie lidera”.


Marek Zubrycki

Prezes Zarządu PM Group LAAX sp. zo.o. sp.k. i LAAX sp. z o.o., Prezes Zarządu Fundacji Budujemy Ludzi Pokolenia JPII, zaangazowany w służbę w Kościele we wspólnocie Ezechiasz i Fundacji Budujemy Ludzi Pokolenia JPII. Oprócz wykształcenia ekonomicznego na kierunku ekonomia uzyskał tytuł Master of Arts in Financial Services University of Bournemouth. Project Manager zarządzający wieloma projektami dla administracji publicznej i nie tylko m. in. dla Kancelarii Premiera Rady Ministrów, Ministerstwa Sprawiedliwości, Rozwoju, MPiPS, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Urzędu Patentowego itp. POczty Polskiej, Polskich Kolei Państwowych S.A. Prywatnie mąż i ojciec czwórki dzieci.

Marek będzie mówił na temat: Gdzie jest mój skarb? – na czym buduję moją tożsamość? Bycie małżonkiem, ojcem, przedsiębiorcą, pracodawcą, osobą świecką, zaangażowaną w posługę w Kościele …


Tomasz Laszko

Tomasz Laszko to człowiek renesansu.
Z sukcesem łączy w sobie codzienną pracę w biznesie z pasją, jaką jest wyczynowy sport a także z rozwojem osobistym, szczególnie w zakresie edukacji ustawicznej.
Największe sukcesy w sprzedaży Tomek święcił będąc członkiem zarządu dużej firmy dystrybuującej ubezpieczenia na życie i fundusze inwestycyjne. W tym samym czasie po zdobyciu dwóch tytułów mistrza Polski został wicemistrzem Europy w kulturystyce i jako pierwszy Polak wystartował na Igrzyskach w Baku w 2015r., gdzie zdobył srebrny medal. Był też pracownikiem Mennicy Polskiej S.A., założył klub sportowy i udzielał się jako wolontariusz w ośrodku wychowawczo-profilaktycznym.

Tytuł wystąpienia. „Wiara, sport i biznes”.


Andrzej Lewek

Inżynier programista z doświadczeniem, managerskim, równocześnie założyciel polskiej gałęzi Ruchu Mężczyzn Świętego Józefa, prezes zarządu Stowarzyszenia Mężczyźni Świętego Józefa. Mąż Basi, ojciec trójki dzieci.

Tytuł wystąpienia. „Drogę najlepiej widać z góry”.
– Jak odkryć istotę?
– Jak określić cel?
– Jak go osiągnąć?